Спектакль "Раздевайся, поговорим!"

17 травня, 19:00, п’ятниця
Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
48
годин

Опис

У Малому залі Палацу Україна м. Києва відбудеться феєрична комедія «Роздягайся-поговоримо» У виставі беруть учать актори київського театр у «Тисячоліття». Режисер постановки — Ольга Попова. «Роздягайся — поговоримо» — це ремейк вже відомої постановки «Ремонт або реставрація почуттів», яка давно здобула визнання глядачів. Те, що облаштування оселі — справжнє стихійне лихо, яке неможливо завершити, відомо усім. Не кожні стосунки витримають таке випробування, а про те, щоб зміцнити давній шлюб — годі і говорити. Проте Джоана і Філіп так не вважають. Серед усіх засобів врятувати родину, вони обирають найбільш сумнівний. А разом з ремонтом зрозуміле і нудне життя набуває неповторної гостроти.
 
Новий дизайн давніх стосунків
Легка комедія положень за п’єсою Рея Куні і Джоржа Чепмена «Ліжко, леді і джентльмени» насичена гумором і курйозними ситуаціями, які знайомі всім, хто на собі вже випробував всі переваги і труднощі сімейного життя. У пошарпаній оселі з’являється молодий дизайнер, якому подобається не тільки планування, а й господиня. Тому змінися доведеться не тільки кольорам шпалер, а й не надто уважному та романтичному господарю. Спостерігати за перипетіями інших — завжди захоплююче і цікаво! Тож не відмовляйте собі у задоволені. Купити квитки в Києві можна на нашому сайті, можна замовити квитки з доставкою або купити онлайн і отримати їх на поштову скриньку. Головне не зволікати, бо якщо ви навіть не готові до ремонту, спільний перегляд комедійної вистави ладен врятувати будь-яку ситуацію.
 
У виставі задіяні:
 
Ірина Малигіна
Вячеслав Станішевський
Тетяна Лещенко
Наталія Шилова
Сергій Пламадяла
Роман Григіль
Роман Павлюк
Маргарита Савкун
Аліна Карпенко
Євгенія Бєлова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Спектакль "Раздевайся, поговорим!" відбудеться 17 травня, 19:00, п’ятниця в Малий зал НПМ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+