У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Amorphis

21 вересня 2013, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Осенью Киев накроет волной скандинавского метала под названием – AMORPHIS!
 
Концерт состоится в рамках мирового тура «Circle world tour». Группа Amorphis в настоящее время является одним из лидеров современной скандинавской металлической сцены. Коллектив возник в Хельсинки в 1990 году старани¬ями гитариста Эзы Холопайнена (Esa Holopainen) и барабанщика-клавишника Яна Рехбергера (Jаn Rechberger).
 
 
В 1992 году увидел свет долгожданный полнометражный альбом «The Karelian Isthmus» вызвавший бурю восторженных откликов со стороны поклонников экстремальной музыки. AMORPHIS оказались в первых рядах набиравшего силу дэт-дум-металлического движения. 
В январе 2005 года было объявлено, что вакансию постоянного вокалиста в AMORPHIS занял Томи Йоутсен (Tomi Joutsen) из Nevergreen.
 
Музыканты заключили повторный контракт с «Nuclear Blast Records» и в феврале 2006 года выпустили альбом «Eclipse», вместе с сопровождавшим его синглом «House of sleep», попавшим на первое место в официальном финском хит-параде. «Eclipse» (2006) пересказывает судьбу Кулерво (Kullervo), самого трагического героя эпоса Калевала (Kalevala).
 
Альбом содержит как старые элементы богатого музыкального прошлого AMORPHIS, так и совершенно новое звучание.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Amorphis відбудеться 21 вересня 2013, 19:00, субота в Bingo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+