У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Deep Purple

12 листопада 2013, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

В год своего 45-летнего юбилея культовая группа Deep Purple выпускает новый альбом «Now What?!» и отправляется в грандиозный мировой тур, охватывающий без малого всю планету.
 
Москва, Санкт-Петербург, Киев и Минск могут ликовать – у них есть шанс воочию оценить всю мощь родоначальников хард-рока! «Now What?!» стал первым альбомом за «семь лет счастливого гастролирования», по словам Яна Гиллана, и этот диск, «записанный вне каких-либо музыкальных правил», отражает весь масштаб гения патриархов тяжелой музыки.
 
Идеально сыгранная команда Deep Purple «зарядила» каждый из 11 новых треков по-настоящему ядерной энергией, заставив их звучать свежо и актуально, без ущерба для своего фирменного саунда!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Deep Purple відбудеться 12 листопада 2013, 19:00, вівторок в Палац Спорту. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+