Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

RAGE

19 жовтня 2013, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Наряду с такими заслуженными коллективами как Blind Guardian, Helloween, Accept, Grave Digger и Gamma Ray трио RAGE не первое десятилетие пребывают в статусе флагманов немецкой металлической сцены. Снискав всемирную популярность еще в середине восьмидесятых, и пройдя сквозь смены музыкантов и звукозаписывающих компаний, группа Rage не перестает радовать своих поклонников свежими альбомами и живыми выступлениями, которые славятся высокопрофессиональным исполнением и безудержным драйвом. 
Rage дадут первый и единственный в Украине, большой сольный концерт (длительностью 120 минут) в Киеве, на сцене клуба Bingo. В программу войдут композиции с последнего альбома 21, а также добрая дюжина проверенных временем хитов. Как обычно такие боевики как Don’t Fear The Winter и Soundchaser будут исполняться вместе с залом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

RAGE відбудеться 19 жовтня 2013, 19:00, субота в Bingo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+