У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ирина Астахова

28 квітня 2013, 19:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Наша команда всегда старается приглашать и знакомить киевскую публику с ярчайшими представителями современной культуры. На этот раз акцент поставлен на современной русской поэзии и русской песне. 
С большой радостью сообщаем вам о том что 28ого апреля состоится совместный творческий вечер поэтессы Ах Астаховой и группы Друзья Гагарина. Проходить мероприятие будет в главном зале киевской малой оперы.
 
Это первый концертный визит московской поэтессы в Киев. В гостях будут стихи, которые уже покорили Москву, Санкт- Петербург и Минск чтобы теперь звучать в нашем городе.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Ирина Астахова відбудеться 28 квітня 2013, 19:00, неділя в Київська Мала Опера. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.