Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Волшебник изумрудного города - 10:00

27 грудня 2012, 10:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Предлагаемый проект – это семейная новогодняя программа, включающая детский мюзикл «Волшебник изумрудного города» и яркие анимационные развлечения для всей семьи. Предлагаемый проект – это постановка шедевра детской сказочной литературы о дружбе, любви, взаимоотношениях, о всегдашней победе Добра над Злом. Песни, танцы, свет, спецэффекты, волшебство, костюмы, игра лучших актеров Украины. А также интерактив с маленькими зрителями, хороводы с призами и конкурсами у Новогодней ёлки вместе с Дедом Морозом и Снегурочкой – оставят у мам и пап и их детей незабываемые воспоминания!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Волшебник изумрудного города - 10:00 відбудеться 27 грудня 2012, 10:00, четвер в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+