Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Виктор Цой – 50. Симфоническое кино

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Группа «КИНО» для кого-то – одна из самых культовых и ярких в русском роке, для других – неотъемлемая часть советской культуры 80-ых. А для кого-то – стиль жизни и невероятная любовь к ее лидеру. Эти люди до сих пор пишут на стенах, что Виктор Цой жив и в который раз слушают старые альбомы «КИНО». Творчество Цоя – это целая эпоха, его песни не теряют актуальности, а концерты и фестивали, посвященные группе, неизменно собирают тысячи зрителей на больших музыкальных аренах.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Виктор Цой – 50. Симфоническое кино відбудеться 22 грудня 2012, 18:00, субота в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+