У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Актер". Лавка

1 жовтня 2017, 17:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Александр Гельман. «Лавка»
Лирическая комедия в 1-м действии
Режиссер-постановщик – народный артист Украины Валентин Шестопалов
В спектакле заняты актеры: Михаил Жонин, Кристина Синельник
Парк, скамейка и на ней двое – мужчина и женщина в поисках счастья. Легкий флирт, теплая беседа и душевные признания – друг в друге они неожиданно найдут понимание и сочувствие.
Но что будет, когда они поймут, что знакомы? Когда узнают друг друга? Спектакль «Лавка» - это попытка непринужденно и с юмором рассказать о серьезном.
Спектакль идет на русском языке.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Театр "Актер". Лавка відбудеться 1 жовтня 2017, 17:00, неділя в Театр «Актор». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+