Montefiori Cocktail

30 листопада, 22:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Коллектив Montefiori Cocktail образовался в результате сотрудничества двух братьев-итальянцев: Франческо и Федерико Монтефиори. На музыкальное творчество их вдохновил отец, Джермано Монтефиори, который в 1960-е был популярным исполнителем, искусно владеющим саксофоном. Не остались в стороне от музыкальных увлечений родителя Франческо и Федерико, которые и ныне черпают свое вдохновение в музыке эпохи 60-х и 70-х, в частности, в стиле easy listening. Впрочем, ребята многое добавляют и себя, собственного, современного видения музыки. В результате получается неординарная смесь с добавлением самых разнообразных элементов - от хауса и брейкбита до джангла и драм-н-бэйса.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Montefiori Cocktail відбудеться 30 листопада, 22:00, п’ятниця в Клуб-ресторан "Толстой". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+