У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Спектакль «Черная блондинка»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Покончив с собой однажды, Мэрилин Монро, еще раз напомнила нам о том, что за безупречными улыбками голливудских знаменитостей скрываются простые люди. Женщины, жаждущие любви, славы, счастья. 

Способные, как и на благодетель, так и на порок. 

"Чего тебе не хватало для счастья, Мэрилин?". 

Сколько раз вы задавали этот вопрос, заглядывая в ее счастливые глаза на буклетах, листовках, рекламных щитах? Осуждая, жалея... или возможно, понимая… 

Можем обсудить это с Ней и с ее вечной подругой и врагом - Нормой Джин. 

За бокалом ее любимого шампанского во дворце Украина, 28 марта в 19.00. 

Черная Блондинка. Откровения, которые нельзя пропустить.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Спектакль «Черная блондинка» відбудеться 28 березня 2017, 19:00, вівторок в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+