Маврин

12 жовтня 2012, 20:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

В Киеве выступит знаменитый российский музыкант Сергей Маврин. Он начал свою карьеру еще в 1985 году, сразу после службы в армии, присоединившись к рок-группе «Черный кофе», а после – к коллективу «Металлаккорд».
Сергей Маврин принял участие в записи некоторых альбомов группы «Ария», которые относятся к «золотой эре»: «Герой асфальта», «Игра с огнем» и «Кровь за кровь».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Маврин відбудеться 12 жовтня 2012, 20:00, п’ятниця в Underground Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+