Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

DE PHAZZ

7 листопада 2016, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сегодня De Phazz по праву признан во всем мире лидером немецкой и даже европейской сцены эйсид-джаза и трип-хопа. И, безусловно, данный коллектив – это признак отличного вкуса слушателя.
 
Бессмысленно сравнивать De Phazz с другими музыкальными коллективами – они не имеют себе равных, а их неподражаемость и исключительность бесспорна. Уникальная музыка коллектива, оттененная джазом, переполнена ямайским солнцем – она наполняет тело невесомостью и увлекает за собой на волнах вдохновенного лаунжа.
 
Коллектив De Phazz постоянно меняется и ищет новое в старом, чему необычайно радуются слушатели и поклонники, затаив дыхание, отслеживают все изменения и наслаждаются той безмятежной радостью, что дарят им музыканты.
 
Коллектив De Phazz, всем известный своими музыкальными экспериментами и переплетением стилей в общей канве джаза, держится на трех «китах» - влюбленном в музыку Пите Баумгартнере, Карле Фрирсоне и Пэт Эпплтон. Музыканты не видят для себя ограничений в стилях, успешно и на удивление гармонично сочетая джаз с хаусом или соул с великолепным мощным вокалом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

DE PHAZZ відбудеться 7 листопада 2016, 19:00, понеділок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+