У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Містична вистава-екшн "Відьми"

31 жовтня 2016, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Колись дуже давно, в наших містах гуляв вітер, навкруги створюючи тугу та сум: корову без молока залишав, город неродючим та багато іншого. І назва того вітру - Відьми.
 
Народ наш смішний та дурний, все удає з себе без хиже лицарство та дізнавшись про існування нечистої сили вирішили відновити порядок.
 
Петро, Олесь та Степан вирушають на пошуки шабашу, щоб всіх нечистих перевісити. Чия голова висітиме посеред площі, дізнайтесь 
31 жовнтя о 19-00 
в БК «Київприлад» 
за адресою вул. Виборгзька, 82

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Містична вистава-екшн "Відьми" відбудеться 31 жовтня 2016, 19:00, понеділок в ПК "Київприлад". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.