У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт пам'яті В'ячеслава Хурсенко «Соколята»

18 листопада 2016, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

До 50-річчя з дня народження. Концерт пам'яті В'ячеслава Хурсенко «Соколята» 18 листопада 2016 року на сцені МЦКіМ «Жовтневий палац».

Концерт пам'яті В'ячеслава Хурсенко, присвячений 50-річчю від дня народження співака і композитора, - данина пам'яті Генію, чиї пісні увійшли в Золотий фонд української музики. За життя, на жаль, свого сольного концерту він так і не дочекався... Ось уже 7 років, як трагічна випадковість забрала В'ячеслава в інший світ. І весь цей час шанувальники і друзі не забували про нього...

На концерті прозвучать всенародно улюблені «Соколята», «Крик білих журавлів», «Віра. Надія. Любов», «Тато, тато...», «Не звинувачую» і багато інших пісень, які не підвладні мінливій моді і «форматам». Багато зазвучать по-новому, знаходячи нове життя і даруючи безсмертя своєму автору...

Учасники концерту:

Гарік Кричевський
Анатолій Говорадло & «Світязь»
Петя Чорний
Міла Нітіч
Роман Копів
Павло Табаков
Кирило Каплуновський
Олександр Єгоров
Група «Авіатор»
Євген Анішко
Тетяна Решетняк та інші.

Марія Хурсенко, дочка В'ячеслава, виконає одну з найбільш пронизливих пісень батька.
У програмі концерту використані унікальні фрагменти з фото- і відеоархіву, надані Ольгою і Марією Хурсенко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Концерт пам'яті В'ячеслава Хурсенко «Соколята» відбудеться 18 листопада 2016, 19:00, п’ятниця в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+