Як тебе не любити, Києве мій!

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вальси, пісні і вірші присвячені Києву
 
Дійові особи:
Засл. арт. України Анатолій Гнатюк, Агнеcса Бойко, засл. арт. України Галина Семененко, Ольга Цимбаліст, засл. арт. України Тетяна Олексенко-Жирко, Володимир Збаразський, Анжеліка Савченко, Катерина Гданська, Віталій Ковтун, засл. арт. України Олексій Паламаренко, засл. арт. України Володимир Ніколаєнко, нар. арт. України Олексій Петухов

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Як тебе не любити, Києве мій! відбудеться 12 жовтня 2012, 19:00, п’ятниця в Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+