У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Олег Гаврилюк «Любовь на грани сумасшествия»

14 жовтня 2016, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Олег Гаврилюк с новой концертной программой «Любовь на грани сумасшествия» 17 мая 2016 года на сцене Украинского дома.
 
21 марта в Украинском доме при полном аншлаге, состоялся концерт Олега Гаврилюка. Сотни звонков с просьбой сделать еще один концерт этого артиста для тех, кому не удалось вовремя приобрести билеты на прошлый концерт и тех, кто желает еще раз попасть в неповторимую атмосферу, создаваемую в залах этим неординарным человеком. Глубокие космические эмоции от завораживающих стихов... Радость от смысловых, душевных песен... Тепло и свет от открытой души поэта и автора исполнителя. 
 
Это будет абсолютно новая программа со скандальными нотками, в которой артист обещает поговорить со сцены обо всем, о чем на сцене не говорят. «Любовь на грани сумасшествия». Это название новой книги и новой программы Олега Гаврилюка. Конечно, в концерте участвуют уже так полюбившиеся зрителям дети артиста: Даяна и Аскольд.
 
Если хотите успеть побывать на этом феерическом празднике души то советуем: заказывайте билеты прямо сейчас!
 
Ждем Вас с нетерпением на нашем концерте 17 мая!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Олег Гаврилюк «Любовь на грани сумасшествия» відбудеться 14 жовтня 2016, 19:00, п’ятниця в МВКЦ Украинский дом. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.