У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

«Хіти століття» Національний духовий оркестр України

13 квітня 2016, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

13 квітня 2016 року - «Хіти століття» - вечір, який змінить твоє життя. Scorpions, Bon Jovi, Metallica, Elvis Presley, Michael Jackson, Joe Cocker та багато інших надзвичайно популярних зірок перенесуться до Українського дому, завдяки Національному академічному духовному оркестру України. 
 
В цей вечір ви сповна зможете насолодитись «Хітами століття», хітами, які знає кожен. Хітами, якими захоплюються всі. Хітами, які стали вічними - «Хітами століття».
 
В концертній програмі «Хіти століття» беруть участь:
 
Музиканти Національного Академічного Духового Оркестру України у повному складі.
Солісти - лауреати міжнародних конкурсів: Маргарита Мелешко, Аліна Башкіна, Віталій Костенко.Диригент -  заслужений діяч мистецтв України Олексій Баженов.
 
Тривалість концерту 2 години (з антрактом).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

«Хіти століття» Національний духовий оркестр України відбудеться 13 квітня 2016, 19:00, середа в МВКЦ Украинский дом. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+