У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Большой Бал в Опере

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

24 апреля 2016 года в Киевском Национальном Академическом театре оперы и балета состоится самый сенсационный проект года «Большой бал в опере» с участием одного из лучших симфонических оркестров мира - Будапештского симфонического оркестра имени Ференца Листа. 
 
Вас встретит красная дорожка и самые известные и любимые классические композиции, возможность увидеть театр из-за кулис, декорации, театральные костюмы, грим - все это смогут близко увидеть зрители. И даже примерить все это великолепие.
 
Пышное театрализованное представление в фойе во время антракта, шампанское и прекрасная классическая музыка, оперные сюрпризы сделает незабываемым Ваш вечер. Вечерние туалеты приветствуются!       
 
Ждем всех любителей аристократических балов и праздника классического искусства! 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Большой Бал в Опере відбудеться 24 квітня 2016, 19:00, неділя в Національна опера України ім Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.