Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Enter Shikari

2 березня 2019, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Славнозвісний британський колектив “Enter Shikari” вкорте відвідає Україну. У рамках європейського туру “Stop The Clocks Tour” гурт дасть концерт 2 березня у столичному клубі “Stereo Plaza”. Час прокидатися від зимової сплячки – придбай квиток на концерт на нашому сайті за кращими цінами та вривайся на найдрайвовішому концерті цієї весни.
 
“Enter Shikari” – це колектив, який руйнує усі рамки і шаблони. Гурт був створений поблизу Лондона в 2003 році. Їх дебютний альбом, що вийшов без підтримки лейблів і з мінімальною рекламою в інтернеті, в перший тиждень продався тиражем 28.000 примірників, а третій студійник “Flash Flood of Colour” (2012) очолив британські чарти.
 
“Enter Shikari” є яскравим прикладом того, як можна стати знаменитими у всьому світі, творячи унікальну музику і не “продаючись” за законами музичної індустрії (в тому числі і не перебуваючи під впливом студій та ЗМІ).
 
З самого початку творчість колективу не підходила під жодні стильові рамки. Ця особливість звучання музикантів триває донині. “Enter Shikari” відомі своєю схильністю міксувати такі несхожі стилі як пост-хардкор, транс, дабстеп і драм-енд-бейс. Формула успіху гурту проста: музиканти змішали рок і клубну музику та отримали мегазапальну суміш, яку деякі фани називають “шикарі-кором”.
 
Категоричність та нестандартність “Enter Shikari” проявляється і в гостросоціальній тематиці текстів пісень гурту. Головний посил їхньої музики – позитивна агресія, яка дає силу людині боротися з наявними проблемами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Enter Shikari відбудеться 2 березня 2019, 20:00, субота в Stereo Plaza. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.