У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Джаз под звездами

14 серпня 2015, 19:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Необыкновенные концерты «Джаз под звездами»! Под куполом сферического кинотеатра Atmasfera 360 (Киевский планетарий).

12.06 - Jazz Оркестр Григория Постоя, вокал - Елена Бондаренко
10.07 - джазовый квартет Дмитрия Бобина Александрова
14.08 -  джазовый квартет Дмитрия Бобина Александрова

Откройте для себя необыкновенные «Концерты под звездами» - где царит особая атмосфера, а в воздухе витает таинственность и загадочность. Благодаря симбиозу уникальных визуальных эффектов 21 века и качественному живому исполнению от лучших музыкантов, вы погрузитесь в мир классической музыки под куполом сферического кинотеатра Atmasfera 360/Киевский планетарий.

Вас ждут незабываемые музыкальные вечера с неожиданными интерпретациями мировой классики, концентратом чистых эмоций и уникальной звездной визуализацией на одном из самых больших купольных экранов в Европе.

Посетите «Концерты под звездами» в Atmasfera 360 и у вас откроется новый дар - вы сможете не только слышать, но и «видеть» музыку!

Приходите на концерты Джаза по пятницам в Atmasfera 360/Киевский Планетарий!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Джаз под звездами відбудеться 14 серпня 2015, 19:30, п’ятниця в Кинотеатр «ATMASFERA 360». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+