Cirque du Soleil. Crystal. Київ

Cirque du Soleil. Crystal. Київ
13 лютого, 19:00, четвер
Київ Палац спорту
Купити квитки Залишилось квитків: 542
15 лютого, 11:00, субота
Київ Палац спорту
15 лютого, 19:00, субота
Київ Палац спорту
16 лютого, 11:00, неділя
Київ Палац спорту
Купити квитки Залишилось квитків: 366
16 лютого, 15:00, неділя
Київ Палац спорту
Купити квитки Залишилось квитків: 376

Про подію

Цирк дю Солей представить у Києві нову програму CRYSTAL.
 
З 13 по 16 лютого у столичному Палаці Спорту всесвітньо відомий Cirque du Soleil представить грандіозне льодове шоу Crystal. Лише 7 неперевершених вистав! Скористайтеся чудовою нагодою незабутньо провести час у колі друзів та рідних.
 
Вишукані номери з фігурним катанням та складна акробатика, поєднавшись, створять відчуття справжнього свята. Не втрачайте можливості побачити шоу, якому не існує аналогів у світі!
 
Шоу, створене Шаною Керролл та Себастіаном Солдевілою, було презентовано у Києві в травні 2019. Сімейна вистава дарує яскраві емоції та кольорові враження. У виставі задіяні 43 артисти цирку та понад 40 технічних робітників. Шоу Crystal від Цирку дю Солей – це подолання гравітації, викид адреналіну та неперевершена грація.
 
Головна героїня вистави Crystal поведе глядача у вишуканий світ власної уяви, де можна проявити свою незалежність, креативність, впевненість. Подорож у країну фантазій, збагачена музичним та візуальним супроводом, відволіче від сірої повсякденності й розфарбує життя у різні кольори.
 
Сьогодні талановитий колектив Cirque du Soleil створюють артисти з майже 50 країн. Лише 2019 року цирк представив близько 19 вистав у різних куточках світу.
 
Не баріться й купуйте квитки на шоу вже зараз.
 
Чекаємо на вас!
 
*Діти до 5-и років, якщо вони не займають окремого місця, можуть відвідати шоу безкоштовно. Якщо на момент відвідання шоу дитині виповнилось 5 років, то дитині потрібен квиток.
 
Зверніть увагу, що на вході на Захід у разі наявності дитячого квитка або у разі відвідування Заходу дитиною до 5 років без надання окремого місця необхідно мати копію документа, який підтверджує вік дитини на дату Заходу.
 
Діти старші 14 років можуть прийти на шоу без супроводу дорослих. Діти до 14 років проходять на шоу у супроводі дорослих, яким також необхідно мати квиток.
 
icon
Тобі буде цікаво!
icon

Підписуйся на акції та анонси крутих подій, щоб нічого не пропустити!

Питання? Відповідь!
+