Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ДРУГА РІКА

14 листопада 2019, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Під фінальні акорди минулого року «Друга Ріка» закінчила будівництво всього свого життя - 7-й за рахунком лонгплей «Піраміда». За словами музикантів, платівка стала найбільш безкомпромісній записом в їхній дискографії. У роботі над альбомом музиканти не прогиналися під тренди і тенденції, які задає музична індустрія в країні, і в той же час не намагалися комусь навмисне сподобатися.
 
Але все сталося так, як і повинно було - нові треки «Доки я не Пішов» і «Секрет» відразу ж підхопили радіостанції, а про сам альбомі позитивно відгукуються всі музичні медіа. 2018 й для команди проходить в режимі всеукраїнського туру. Десятки міст і тисячі фанів нової музики з «Піраміда» і всього того, що група могла зібрати за чималих 22 роки.
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

ДРУГА РІКА відбудеться 14 листопада 2019, 19:00, четвер в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+