У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Kyiv Modern Ballet. Жінки в ре-мінорі. "Довгий різдвяний обід"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі опери та балету для дітей і юнацтва в Києві відбудеться вечір одноактних балетів Раду Поклітару та театру «Київ Модерн Балет». На вас чекає два балети, які поставив видатний хореограф і керівник театру Раду Поклітару. Балет «Жінки у ре мінорі» були натхнені Концертом № 1 Й. С. Баха. Як каже сам автор — це історія про жіночу дружбу, якої не існує, і це дає безліч підстав для драматичних пронизливих пластичних соло та дуетів. Цим балетом танцівникам вдалося передати епоху самого Баха. Причому партії усіх 16-ти героїнь балету виконують чоловіки.
 
Вечір одноактних балетів Раду Поклітару
Довгий Різдвяний обід — балет на музику А. Вівальді за твором Торнтона Вайлера. Це історія про те, як непомітно, але швидко плине час, і про те на що ми його витрачаємо. Перед нами промайнуть 90 років родини Байярдів. Ми бачимо, як рік за роком вони збираються за Різдвяним столом, як змінюються обличчя, зникають, старіють і народжуються нові члени родини, але всі вони ніщо, в порівнянні з вічністю, яка, зрештою, поглинає усіх.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Kyiv Modern Ballet. Жінки в ре-мінорі. "Довгий різдвяний обід" відбудеться 5 лютого 2021, 19:00, п’ятниця в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+