Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава «Дон Жуан»

17 березня 2021, 19:00, середа
У продажу залишилось 188 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 220 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Провокаційний спектакль, в якому безроздільно панує Дон Жуан – неприборканий баламут усіх часів і народів. Підданий іспанської Королеви Дон Жуан – ненаситний спокусник, гроза всіх красунь, незалежно від країни і становища в суспільстві.
 
Вже кілька століть видатні письменники, поети і звичайні графомани не втомлюються шукати нові історії з життя легендарного розпусника!  Автори вистави вирішили показати знайомі сюжети про Дон Жуана з несподіваного боку.
 
На глядачів чекають пригоди «з перчиком» самого Дон Жуана і його вірного слуги. Їхні пригоди закінчаться погано... Але наберемося терпіння. Впевнені, глядачі будуть біссірувати!
 
На сцені:
 
Михайло Кукуюк
Максим Максимюк
Анна Кузіна / Олена Олейнікова
Віталіна Біблів / Тамара Антропова
Олексій Вертинський
Катерина Рубашкіна
Насолоджуйтеся!
 
Рекомендуємо вечерю за спеціальним театральним меню.
 
Працюємо відповідно до вимог МОЗ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава «Дон Жуан» відбудеться 17 березня 2021, 19:00, середа в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.