У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Білоруський сучасний художній театр. "Будинок догори дригом"

29 грудня 2021, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем’єра!  «Дом вверх дном».
Від Білоруського сучасного художнього театру за кордоном.
 
Ексцентрична вистава для дорослого глядача, пікантно піднімає делікатні теми. Чоловік вирішує скористатися відсутністю дружини для зустрічі зі своєю коханкою. Однак дружина раптово змінює свої плани, адже до чоловіка їде його друг - її коханець. Любовний квадрат - це не жарт, але буде смішно.
 
Комедія для дорослих від білоруського театру
 
Білоруська трупа блискуче справляється з цією дорослою темою. Перед  героями виникне чимало складних, а часом здається, і безвихідних ситуацій. Всі спроби викрутитися призводять до все нових непорозумінь. Чи вдасться врятувати сім'ю? Що таке справжня любов? В кінці на всі питання будуть дані відповіді.
 
 
  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Білоруський сучасний художній театр. "Будинок догори дригом" відбудеться 29 грудня 2021, 19:00, середа в Сцена 6. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.