У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр кішок Куклачова - Я клоун Дмитро Куклачов

12 червня 2022, 14:00, неділя
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Театрально- ииркова вистава для всієї родини! 
 
 Квитки на виступ театру кішок Куклачова варто купити всім: мамам і татам, хлопчикам і дівчаткам, бабусям і дідусям. Вистава принесе задоволення кожному!  
 
Варто відзначити, що всі вихованці піддаються дресируванню тільки гуманними способами. Керівники надають їм абсолютну свободу, граючи на вимогах самих примхливих у світі тварин. Тут не роблять ставку на породу - акторів набирають із притулків. 
 
Дмитро Куклачов пародіюватиме своїх улюблених артистів клоунади! Чаплін, Енгибаров, Грок – як справжнi! Дмитро виконуватиме репризи цих великих клоунів, але… не тiльки!
 
Театрально-циркові номери будуть особливо складними, адже артист додасть до них трюки з кішками. Номери с музичною пилою, балансуючою жердиною, літаючими котушками та… котючими летушками!
 
Пориньте у справжню театрально-циркову атмосферу та насолоджуйтесь дивовижними трюками
 
Запрошуємо Вас відвідати вистави 14.03 о 12.00 або 15.00, та 15.03 об 11.00 або 14.00 Діткам до 5 років БЕЗКОШТОВНО, якщо вони не займають окремого місцята, 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Театр кішок Куклачова - Я клоун Дмитро Куклачов відбудеться 12 червня 2022, 14:00, неділя в Будинок культури НТТУ (КПІ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+