У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Kyiv Modern Ballet. In pivo veritas. «Дев'ять побачень»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі опери і балету для дітей і юнацтва відбудеться вечір одноактних балетів IN PIVO VERITAS і «Дев’ять побачень» в Києві від балетмейстера Раду Поклітару. На вас чекають дві зовсім різні за настроєм історії. Перша - про пінний хміль, який надає ногам крила, а серцю - нестримну жагу танцювати. Балет створено на ірландську народну музику та музику доби Ренесансу, тому запальні танці must have
 
Вечір одноактних балетів Раду Поклітару
Прем'єрний балет “Дев'ять побачень” - це не про Ромео і Джульєтту. Це про звичайних людей, які хочуть вирватися з самотності і зробити крок на зустріч один одному. Іноді безглуздий, інколи зворушливий і навіть трагічний. Такі ситуації були в житті у кожного. Бо всі ми люди. І навіть не дуже вдале побачення - це спроба і крок вперед, бо якщо довго стояти на одному місці, йти буде вже нікуди. Наші герої танцюють про свої почуття під музику Фредеріка Шопена.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Kyiv Modern Ballet. In pivo veritas. «Дев'ять побачень» відбудеться 7 лютого 2021, 19:00, неділя в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.