Інформація щодо обмеження масових заходів!

Комедія "Девичник". Київ

Комедія "Девичник". Київ
2 жовтня, 19:00, п’ятниця
Київ Будинок офіцерів
Купити квитки Залишилось квитків: 4
22 листопада, 19:00, неділя
Київ Будинок офіцерів
Купити квитки Залишилось квитків: 171

Про подію

Іскрометна Комедія «ДЕВИЧНИК»
 
(Е. Кістень, Н. Васько, К. Вертинська, А. Кошмал і ін.)
 
Шанувальники «Секс в большом городе» вже не один раз переглянули улюблений серіал, досконально вивчивши всі його «родзинки». Душа фанатів просить видовищ, але давно знайомі сценки вже не приносять гостроти відчуттів. На допомогу прийшла сама автор - Лора Каннінгем, написавши книгу «Прекрасні тіла», яку вдало «перекроїли» під театральну п'єсу! А чудовий і талановитий колектив створив приголомшливу постановку «Дівич-вечір»! П'єса не залишить байдужим жодного театрала, незалежно від віку і статі.
 
Короткий зміст: Шість подруг збираються разом - молоді, красиві, незаміжні жінки! Вони давно не бачилися, та й привід є: одна з них чекає дитину. Це дійсно подія, адже жодна ще не пізнала радість материнства. Про що піде мова? Про чоловіків, звичайно ж. І про те, чого сьогодні рішуче не вистачає жінкам. Розмови кружляють по орбітах ліжку, шлюбу, сім'ї, роблять великі витки, йдучи в «відкритий космос» інтиму і одкровень.
 
Зворушливі і довірливі, шокуючі і відверті, зухвало сексуальні, смішні, занудні, сильні, слабкі - жінки на сцені з'являться у всіх своїх видах.
 
Вистава являє собою справжній життєвий коктейль бризкає «бульбашками коли», дихаюча крижаною свіжістю і вабить апетитними «вершками на стиглих ягодах». Йде такий життєвий «напій» під звуки рок-творів Бетховена і легкі мотиви Верді. Публіка переймається почуттями персонажів, співпереживає їм, бачить в кожній частинку себе, проводячи аналогії з власними проблемами і ситуаціями. При цьому п'єса несе в собі заряд оптимізму і дарує впевненість у тому, що все - на краще.
 
На сцені красивий зірковий звабливий склад:
Катерина Кістень - заслужена артистка України, актриса Київського академічного театру на Печерську.
Наталія Васько - актриса театру і кіно.
Олена Алимова - актриса театру і кіно.
Анастасія Касілова - актриса театру і кіно.
Ксенія Вертинська - актриса Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.
Анна Кошмал - актриса театру і кіно.
- Режисер - Тихон Тихомиров
- Художник - Марія Крутоголова
- Продюсери: Театральне агентство ТЕ-АРТ - Тетяна Едемському
- Театрально-концертна агенція Стар-Сіті - Олена Новохатко
Питання? Відповідь!
+