Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт, присвячений Міжнародному дню циган

8 квітня 2020, 19:00, середа
Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

Міжнародний день циган відзначається 8 квітня. Свято бере свій початок зі світового конгресу циган, який відбувся у 1971 року в Лондоні. На нього з'їхалися роми з 30 країн.
 
У тому ж році в Лондоні був створений Міжнародний союз циган, покликаний зберігати, захищати і розвивати самобутність і культуру цього народу.
 
В цей день по всьому світу, за традицією, запалюють мільони свічок, як символ єдності циганського народу і тисячі яскравих вінків опускають на воду, щоб вони спливали бурними водами річок, нагадуючи тим, хто їх бачить з берегів, про нелегку долю народу без історичної батьківщини.
 
Національний прапор ромів – синьо-зелене полотнище з червоною чакрою (колесом) посередині. Кольори прапора символізують небо і землю, а червоне колесо – кочове життя. 
 
На сьогодні в світі мешкає близько 18 мільйонів циган. Із них понад 10 мільйонів – на території ЄС. На території України цигани з’явилися приблизно з ХV століття.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Концерт, присвячений Міжнародному дню циган відбудеться 8 квітня 2020, 19:00, середа в Циганський театр Романс. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+