David Garrett. Київ

David Garrett. Київ

Про подію

Його називають Паганіні в світі популярної музики і Джимі Хендріксом серед скрипалів. Кожен його виступ гарантує аншлаг. Вперше взявши скрипку в чотири роки, в дванадцять він уже грав на одній сцені з Ієгуді Менухіна. 3 та 4 жовтня неповторний Девід Гарретт повернеться в Україну зі своїм туром «EXPLOSIVE LIVE!».
 
«Цей тур не схожий ні на що, що я робив раніше», - говорить Гарретт. Його неймовірні трактування хітів на кшталт Purple Rain, They Do not Care About Us або Viva la Vida і аранжування найвідоміших класичних творів таких, як «Літа» Вівальді або 5 симфонії Бетховена, а також власні композиції на кшталт Furious і Explosive щоразу піднімають слухачів на ноги і викликають шквал овацій.
 
Обожнюваний мільйонами фанатів по всьому світу, Девід Гарретт отримав 23 золотих і 16 платинових нагороди в різних країнах, а його останній альбом «EXPLOSIVE" став золотим в Німеччині та Австрії всього за кілька тижнів продажів. Одна з головних фігур в світі кросовера, Гарретт однаково вільно відчуває себе, виступаючи з видатними оркестрами і граючи відомі широкому загалу рок-хіти. в Україні він по праву є одним з найвідоміших і улюблених музикантів в жанрі crossover всіх часів, і користується незгасним успіхом. Віртуоз з класичною школою і харизмою рок-зірки, який зіграв головну роль у фільмі «Паганіні: скрипаль диявола», він знову готовий вразити своїх шанувальників на концертах 3 і 4 жовтня у Палаці «Україна!»
Питання? Відповідь!
+