Dakh Daughters

17 жовтня 2019, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

17 жовтня 2019 року у Жовтневому палаці в Києві відбудеться концерт неймовірного фрік-кабаре Dach Doters! Від самого початку створення гурту, натхненником якого став Влад Троїцький та ЦСМ «Дах», ці дівчата стали справжнім сузір’ям на музичному небокраї України. .А згодом вони підкорили Сієтл та Сан-Франциско. Схвальні відгуки про Dach Doters з’явилися на сторінках таких авторитетних видань як The New York Times та Rolling Stone. Остаточно визначити жанр, у якому працюють Dach Doters, просто неможливо. Неймовірним чином вони поєднують незвичайні образи, фолк, класику та експериментальне звучання. Тут є місце і французькому репу і сонячному реггі. Спочатку ці звуки лякають та дивують вас, а потім вас захоплює хвиля справжнього захвату та задоволення. Так, ця музична страва для людей з витонченим смаком, але ж саме на контрастах створюється справжнє мистецтво, де сполучається академічна класика та звуки вулиці.
 
Тільки уявіть, дівчата з білими обличчями, у військових черевиках, вибігають на сцену і починають робити що вони хочуть: кричати, гупати, знущатися над інструментами. Це тільки на перший погляд. Бо саме з цього народжується музика, яку ми всі так любимо. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Dakh Daughters відбудеться 17 жовтня 2019, 19:00, четвер в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+