Cigarettes After Sex

14 червня, 20:00, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Опис

14 июня в киевском клубе Atlas выступит известная группа Cigarettes After Sex. Американский коллектив, работающий в музыкальных стилях dream pop, ambient pop и slowcore, выступит в Украине впервые!

В столичном клубе Atlas Cigarettes After Sex представят свою дебютную студийную и одноименную пластинку, вышедшую в 2017 на независимом звукозаписывающем лейбле Partisan. Первый альбом американцев, наполненный романтикой, получил положительные рецензии от музыкальных критиков, достиг второй строчки в британском «UK Independent Chart», а также попал в чарты Австралии, Австрии, Бельгии, Чехии, Германии, Франции, Италии, Новой Зеландии, Португалии и многих других стран.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Cigarettes After Sex відбудеться 14 червня, 20:00, четвер в клуб Atlas. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+