Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Чуваки не святкують або UKRAINIAN

26 листопада 2021, 20:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:30
Без антракту
Бронь
24
години
18+
Українською мовою

Про подію

Сезон нашої вистави продовжується!
 
“Чуваки не святкують, або Ukrainian”- ковток свіжого повітря в театральному житті України з Русланом Горовим та Дмитром Усовим!
 
Вистава про війну з Росією та зміни в українському суспільстві за останніх декілька років. Але в центрі сюжету не сама війна, а життя одного українця, який розповідає про своє дитинство і свою юність в Конотопі, війну, любов, дружбу та зраду одночасно.
 
Нова класика, яка деяким відкриє очі на правду, про яку мовчать, деяким допоможе зрозуміти серйозність ситуації, замість сидіння в гаджеті, а іншим зможе просто підняти настрій і змусити вірити в найкраще майбутнє.
 
Це видовище можна спокійно описати, як театрально-музичну, колоритну та динамічну виставу, яка тримає весь час вас у постійному напруженні, а також вона вас здивує неочікуваними розвитками подій і манерою постанови.
 
Шквал емоцій, що викликає вистава, — від гомеричного сміху до межі «больового порогу свідомості» — змусять по-новому зрозуміти й оцінити те, що є основою нашого життя: мудрість предків, батьківську любов і синівську самопожертву, непорушність віри у те, що все буде добре.
 
Увага! Вистава 16+, використовується ненормативна лексика!
 
На сцені:
 
Руслан Горовий
Дмитро Усов
 
Шановні глядачі!
 
Згідно з Постановою КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV-2» та Постановою ГДСЛ №18 від 19 жовтня 2021 року «Про затвердження протиепедімічних заходів під час проведення масових заходів (крім спортивних) на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID – 19)»,
 
ВХІД НА ВИСТАВУ «ЧУВАКИ НІ СВЯТКУЮТЬ» 26.11.2021 р. о 20:00 на СЦЕНІ 6 ДОЗВОЛЕНО ВИКЛЮЧНО:
 
Особам, які досягли 18-ти років за наявності:
 
- або негативного результату тесту на COVID – 19, методом ПЛР. або експрес тесту, який проведено не більше, як за 72 години до початку вистави;
 
- або документа, підтверджуючого повний курс вакцинації, або одужання, у тому числі у додатку «Дія»;
 
- дітям до 18 років, при наявності документа про підтвердження віку.
 
Просимо глядачів заздалегідь потурбуватися про отримання необхідних документів та мати засоби індивідуального захисту.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Чуваки не святкують або UKRAINIAN відбудеться 26 листопада 2021, 20:00, п’ятниця в Сцена 6. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+