Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Чіполліно

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі оперети в Києві відбудеться музична казка про хлопчика-цибулинку Чіполліно, за твором відомого письменника Джанні Родарі. Недарма ця історія про овочі стала всесвітньою класикою дитячої літератури. Адже вона вчить нас дружбі, добру та взаємодопомоги. Тому вона буде цікава дітям різного віку і в будь-які часи.
 
Дитяча музична вистава
 
Завдяки вірі та готовності до боротьби, Чіполліно та його друзі перемогли злих володарів і довели, що єдність може бути міцнішою за будь-які заслони. На цій добрій та щирій казці виросли тисячі дітей у різних країнах світу, а вона досі не втрачає своєї актуальності та втілюється у кіно, театрі, мультиплікації.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Чіполліно відбудеться 9 січня 2022, 14:00, неділя в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+