BURNING DOORS. Київ

BURNING DOORS. Київ

Про подію

За підтримки Українського Культурного Фонду
 
В листопаді 2018 в Києві пройде вистава Білоруського Вільного Театру «Burning Doors», яка розповідає історії трьох людей мистецтва, що опинилися у в’язниці — кінорежисера Олега Сенцова, активістки Марії Альохіної, художника Петра Павленського.
 
Ініціатор показу «Burning Doors» в Києві — Андрій Хливнюк, який з 2015 року співпрацює с БВТ. У виставі звучить музика гурту Бумбокс.
 
Андрій Хливнюк: «Вистава про свободу і здоровий глузд, що сколихнула світ! Актори і режисер без перебільшень викладаються цілковито і повністю.»
 
Головна мета вистави — привернути увагу світової спільноти до неможливості політичних переслідувань у 21-му сторіччі. Білоруський Вільний Театр розпочав світові гастролі вистави «Burning Doors» восени 2016. Саме з того часу по всьому світу разом із показом вистави була розгорнута громадська кампанія за звільнення політв’язнів та зокрема Олега Сенцова, до якої долучилися ряд відомих діячів культури й громадських діячів з усього світу.
 
Сама вистава має незаперечну культурну цінність, що визнано світовими ЗМІ й отримала найвищу оцінку від більшості впливових театральних критиків.
 
Газета The New York Times назвала «Burning Doors» третьою найбільшою театральною подією 2017-го року.
 
«Жодна британська театральна компанія не може зробити такого рівня інтелектуальної, емоційної і політичної інтенсивності у свої вистави. Білоруський Вільний Театр і „Палаючі двері“ — приголомшливі.»
 
Кеол Уодис, Reviews Gate, п’ять зірок
«Через всю виставу пройшов величезний потік фізичного театру, коли актори вкладали пласти своїми тілами і пролітали у повітрі. Був гумор, але в основному це було болісно — особливо фрагмент Кирила Константинова, який заплакав і помочився на сцені, щоб заховати і задушити емоції свого минулого.»
 
The Guardian
«Палаючі двері» потужний матеріал. Його тваринний гнів і відчуття несправедливості розчавлює вас, як вантажівка. Але навіть в цьому випадку пам’ятайте — ми просто глядачі. А людям, які на сцені, довелося пережити це пекло по-справжньому.
 
Віктория Садлер
«Вони відображають найменш привабливі аспекти життя по той бік колишньої „залізної завіси“ з похмурою журбою, намагаючись показати Заходу, що насправді відбувається, і з очевидним бажанням домогтися змін.»
 
British Theatre Guide
Вистава «Burning Doors» не тільки має незаперечну культурну цінність, а й стане ваговим приводом для привернення уваги соціуму в Україні до долі політичних бранців.
 
Проект реалізовано за підримки Українського Культурного Фонду.
 
Прибуток від продажу квитків буде переданий сім’ям політв’язнів.
Питання? Відповідь!
+