BIRKIN / GAINSBOURG: LE SYMPHONIQUE

5 листопада 2018, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Джейн Біркін з піснями Сержа Гензбура у Києві!
5 листопада 2018 року у «Жовтневому» Палаці м. Києва відбудеться подія, яку неможна пропустити всім шанувальникам палкого та пристрасного таланту англійської співачки Джейн Біркін та неймовірного музиканта Сержа Гензбура. Їх кохання — це справжня історія жаги, ніжності, таланту та болю. Незважаючи на те, що пара розлучилася після 12 років шлюбного життя, зв’язок між артистом та його музою існував завжди. Концерт «Birkin Gainsbourg The Symphonic», який співачка представить у Києві — це данина великому таланту та великому коханню її життя.
 
Цей проект став можливим завдяки зустрічі Джейн Біркін з японським піаністом Нобоюки Накадзимой, який зробив аранжування пісень Сержа Гінзбура і акомпанував співачці під час їхнього спільного шоу Jane Birkin Sings Serge Gainsbourg «Via Japan», яке успішно гастролювало у 27 країнах світу.
 
Далі була пропозиція підготувати спільну програму з Монреальським симфонічним оркестром. Ретельна підготовка до концерту тривала більше двох років. Нобоюки Накадзима зробив аранжування відібраних пісень. Оркестрування виконав Філіп Леришом. Так народився «Birkin Gainsbourg The Symphonic».
 
У столиці України програма відбудеться у супроводі оркестру «Віртуози Києва». Диригент Милош Єлiч — сербський музикант та клавішник славнозвісного українського гурту «Океан Ельзи».
 
Хіти Джен Біркін і Сержа Гензбура:
 
Je t’aime… moi non plus
Ex fan des sixties
Les P’tits Papiers
Di Doo Dah
La décadance (Bof Sex-Shop)
Apocalypstick

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

BIRKIN / GAINSBOURG: LE SYMPHONIQUE відбудеться 5 листопада 2018, 19:00, понеділок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+