У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Біла ворона

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Поема «Біла ворона» була написана Юрієм Рибчинським у 1989 році. Темою твору стала історія Жанни Д'Арк, яка очолила боротьбу французького народу за часів Столітньої війни. Вперше в історії, під час цієї війни за національне визволення французів від англійського поневолення, із народності формувалася нація.
 
Поет Юрій Рибчинський розповідав, що вибирав для свого твору значущий персонаж, жертовний та величний. Саме такий він метафорично зобразив Жанну:
 
«Дивовижна дочка народилася,
 
Народилася у зграї ворон.
 
Недбайливою, гордою, вільною
 
І виродком, звали її.
 
Та тому, що вона була біла!
 
Не такий, як усі крикуни»
 
1991 року спільно з композитором Геннадієм Татарченковим, Юрієм Рибчинським було створено першу українську рок-оперу «Біла Ворона», яка стала тоді справжнім мистецьким вибухом. Складна, мелодійна, емоційна музика разом із потужними акцентами змісту — рок-опера мала значний вплив на слухачів. Декілька разів «Біла ворона» ставилася на українській сцені, а пісні з рок-опери виконували відомі естрадні співаки в різних країнах.
 
Сьогодні тема твору набуває нового, актуального, в чомусь вирішального для України значення. Пронизані відчаєм долі, сповнені болем відчуття, горе і страждання людей — трагедією, яку пізнає народ невідступно слідує процес формування нації. Саме сьогодні, як ніколи, питання консолідації, єднання людей стають надзвичайно важливими для українського народу.
 
Версія рок-опери «Біла ворона», створена в Національній опереті України, — це бачення справжнього крізь алегоричні призми мистецтва. Чесно. Сміливо. Відверто.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Біла ворона відбудеться 10 березня 2022, 19:00, четвер в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.