Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Була у зайчика хатинка

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прекрасна весняна пора, коли природа оживає, зеленіє, наповнюється яскравими фарбами, не може не радувати. Але у персонажа вистави «Була у зайчика хатинка», Лисички, немає приводу для щастя. Адже теплі сонячні промені перетворили її розкішних крижаний палац в величезну калюжу. Тому хитра Лисиця вирішує скористатися добротою свого сусіда - Зайчика. Не минає дня, як гостинний господар виявляється на вулиці. Ось тоді на допомогу до Зайчику поспішають його друзі - Вовк, Ведмідь і Бик. Але Лиса з легкістю знаходить спосіб обдурити майже всіх звірів.
 
Музична казка про доброту і справедливості
 
Чи вдасться дотепному Півневі впоратися з підступами Лисиці і, нарешті, повернути Зайчику його будинок? Дізнайтеся це разом з нами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Була у зайчика хатинка відбудеться 3 листопада 2021, 11:00, середа в Київський муніципальний академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+