У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ансамбль танцю "BATUMI"

18 листопада 2018, 19:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Завдяки запальним танцям і акробатичним номерами Хореографічний ансамбль танцю Грузії "Батумі" називають "літаючими грузинами".

Глядачів чекає справжнє європейське шоу: на сцені тридцять артистів і шість музикантів, сотні розкішних ексклюзивних костюмів (до слова, зшитих спеціально для нової програми), кавказькі кинджали і грузинські палаші, які артисти використовують в танці. Родзинкою нової програми «Батумі» стануть складні акробатичні і танцювальні номери: артисти будуть, буквально, літати над сценою.

Хореографічний ансамбль танцю "Батумі" Мерії міста Батумі був заснований в 1990 році. Автором ідеї та засновником був перший директор ансамблю, знаменитий співак, заслужений артист Аджарії Нодар Сурманідзе, художній керівник і головний хореограф - народний артист Грузії, кавалер ордена і медалі честі, лауреат державної премії Мемед Абашидзе, автор трьох грузинських сценічних танців "ГАНДАГАНА" "Хорумі "" блакить "- Енвер Хабадзе. Ансамбль спочатку був складений професійними танцюристами.

З 2011 року головним хореографом ансамблю став відомий танцюрист і хореограф, Кавалера Ордена Честі Шалва Гогуадзе, який звів ансамбль на нове, високу виконавську майстерність. Хореографи - колишні танцюристи ансамблю, заслужені артисти Аджарсой АР Міранда Багдадішвілі і Нугзар Микадзе.

У різні роки ансамбль гастролював в Туреччині, в Греції, в Швеції, Данії, в Ізраїлі, в Сирії, в Болгарії, в Вірменії, в Німеччині, в Бельгії, в Іспанії, в Китаї. У грудні 2014 року ансамбль виступив у концертному залі Палацюкультури "Україна" зі всесвітньо відомим віртуозним музикантом-виконавцем Василем Пападюк і його оркестром, і завоював любов і захоплення українського глядача. А в 2015 році ансамбль вдруге відвідав Україну в якості почесного гостя на ювілейний концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. П. Вірського, де виступ «Батумі» було особливо відзначено відомими хореографами світу.

У 2016 році Ансамбль отримав GRAN PRIХ на фестивалі народного танцю в Латвії

У березні 2018 GRAN PRIХ на 73-тим фестивалі «FLORE» Італія.

ЗАПРОШУЄМО ВАС П ОБАЧІТИ КРАСУ ТА ВІДЧУТИ ЕНЕРГЕТИКУ ТАНЦЮ ВЕЛИКОГО грузинського народу.  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Ансамбль танцю "BATUMI" відбудеться 18 листопада 2018, 19:00, неділя в Центр культури та мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.