У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Попелюшка (балет)

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

У Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбудеться вистава-балет «Попелюшка» на музику російського композитора Сергія Прокоф'єва. У сюжеті вистави відома всім казка про добру і працьовиту дівчинку Попелюшку і її злих сестер, про чарівну фею, яка подарувала їй кришталеві черевички, і про справжнє кохання, яке допомогла принцу відшукати свою наречену. Балет відбудеться в двох діях. 
 
Про балет «Попелюшка»
Балет був написаний протягом чотирьох років за мотивами казки Шарля Перро. Прем'єра відбулася 21 листопада 1945 року в Великому театрі в Москві. Головну роль виконувала в тому числі легендарна балерина Галина Уланова. У 1986 році свою постановку на музику Сергія Прокоф'єва зробив Рудольф Нурієв.
 
Насправді, «Попелюшка» є одним з класичних сюжетів, існуючих в літературі і фольклорі різних народів. Крім французької казки Шарля Перро, існує інтерпретація німецьких казкарів Братів Грімм. Власне, саме редакція Братів Грімм була покладена в основу сценарію фільму "Три горішки для Попелюшки». З цього сюжету Попелюшка отримує гарний одяг не з хресною, а з чарівних горішків куща, який вона посадила на могилі своєї рідної матері.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Попелюшка (балет) відбудеться 3 квітня 2022, 12:00, неділя в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+