У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Балет "Спляча красуня"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

У Театрі опери та балету для дітей та юнацтва у Києві, відбудеться балетна вистава на музику Петра Чайковського «Спляча красуня». Цей балет спеціально адаптований для дітей, і він стане справжнім подарунком для малюків будь-якого віку. Адже яка дівчинка не мріє бути красивішою за всіх інших дівчат, і прокинутися одного разу від поцілунку прекрасного принца.
 
Саме цей балет успішно гастролював країнами Європи. Вистава виконується у супроводі симфонічного оркестру. На вас чекає велична та неповторна музика Петра Чайковського та гармонійна хореографія Маріуса Петипа, яка вважається взірцем балетної класики XIX століття.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Балет "Спляча красуня" відбудеться 30 березня 2022, 12:00, середа в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+