У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр Візаві. Вистава "Ave Maria". Прем'єра!

25 листопада 2022, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ПРЕМ'ЄРА!  Вистава «AVE MARIA» київського театру «ВІЗАВІ» 
 
Вистава відбудеться за будь-яких обставин з електропостачанням!
 
Маріуполь, або «Місто Марії», колись було названо на честь Марії Магдалини – святої, яка оберігала його від ворогів. А головна героїня нашої вистави – Марія, оберігає і намагається врятувати свою сім’ю вже сьогодні, під час захоплення Маріуполю... Для цього вона має лише мобільний телефон – єдиний зв’язок із навколишнім світом, бо жінку завалило в підвалі.  
 
Вистава «AVE MARIA» - це сучасний гімн людяності, і самопожертві, яка дає надію на життя і перемогу для цілої країни. Через телефонні дзвінки і містичні видіння Марії розкриваються долі військових і цивільних українців, старих, дітей, окупантів, друзів, ворогів і кожна життєва історія набуває розміру справжньої біблейської притчі.
 
Вистава символізує незламний дух українського народу, і надихає на боротьбу, нагадуючи, що нам є задля кого боротися і перемагати! 
 
Прем’єра вистави вже відбулася у ряді європейських міст, і тепер вперше відбудеться на українській сцені!
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Театр Візаві. Вистава "Ave Maria". Прем'єра! відбудеться 25 листопада 2022, 18:00, п’ятниця в Дом Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.