У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора

4 квітня 2021, 19:30, неділя
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 30 БЕРЕЗНЯ 2020 19:30 НА 4 КВІТНЯ 2021 19:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
Нова дата заходу уточнюється
 
Балет «Autobiography» в Києві!
29 і 30 березня 2020 року у Жовтневому Палаці в Києві відбудеться неймовірний балет «Autobiography» від знаменитого британського хореографа Уейна МакГрегора, який поєднує у своїй творчості сучасні танці та наукові досягнення. Цієї весни його балетна компанія вперше покаже своє шоу в Україні!
 
Вже 25 років Уейн МакГрегор працює як режисер і хореограф, весь час випробуючи можливості людського тіла. Але чи зможе він розповісти в танці про своє власне життя і свій творчий шлях? У своїй творчості хореограф завжди був художником і новатором, який досяг успіху і визнання. У 2006 році МакГрегор став резидентом королівського балету «Ковент-Гарден». Також балетмейстер співпрацював з найкращими балетними трупами світу — Ла Скала, Великий Театр, Паризька опера та інші.
 
Жанри, у яких працює Уейн МакГрегор, не знає меж. У тому числі на рахунку майстра постановки для кіно, відеокліпів зірок та показів модного одягу. У 2011 році його нагородили орденом Британської імперії за заслуги в царині танцю.
 
Балет Уейна МакГрегора
Ідея балетної вистави «Автобіографія» виникла ще у 2017 році. Це роздуми про життя та творчість, які не підвладні часу. І головне у цьому творі — саме тіло, як носій всього того, що відбувається з людиною протягом життя. Мемуари, спогади та ДНК танцівника — це лише матеріал для втілення авторського задуму. Поступово МакГрегор перетнув у своїй творчості кордони тіла та додав елементи з різних наукових знань. Вперше в історії балету, вчені-генетики розшифрували геном МакГрегора, а він втілив ці напрацювання у своїй виставі.
 
Наукову лінію підтримує і електронна музика від Jlin (Джейлин), яка створила новий музичний напрямок у жанрі футворк. Ще одна унікальна особливість балету «Автобіографія» — це те, що він створений з 23 епізодів та постійно оновлюється, щоразу по-новому розкриваючи творче рішення перед глядачами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора відбудеться 4 квітня 2021, 19:30, неділя в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.