Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора. Київ

Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора. Київ
3 квітня, 19:30, субота
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац)
4 квітня, 19:30, неділя
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац)

Про подію

Балет «Autobiography» в Києві!
29 і 30 березня 2020 року у Жовтневому Палаці в Києві відбудеться неймовірний балет «Autobiography» від знаменитого британського хореографа Уейна МакГрегора, який поєднує у своїй творчості сучасні танці та наукові досягнення. Цієї весни його балетна компанія вперше покаже своє шоу в Україні!
 
Вже 25 років Уейн МакГрегор працює як режисер і хореограф, весь час випробуючи можливості людського тіла. Але чи зможе він розповісти в танці про своє власне життя і свій творчий шлях? У своїй творчості хореограф завжди був художником і новатором, який досяг успіху і визнання. У 2006 році МакГрегор став резидентом королівського балету «Ковент-Гарден». Також балетмейстер співпрацював з найкращими балетними трупами світу — Ла Скала, Великий Театр, Паризька опера та інші.
 
Жанри, у яких працює Уейн МакГрегор, не знає меж. У тому числі на рахунку майстра постановки для кіно, відеокліпів зірок та показів модного одягу. У 2011 році його нагородили орденом Британської імперії за заслуги в царині танцю.
 
Балет Уейна МакГрегора
Ідея балетної вистави «Автобіографія» виникла ще у 2017 році. Це роздуми про життя та творчість, які не підвладні часу. І головне у цьому творі — саме тіло, як носій всього того, що відбувається з людиною протягом життя. Мемуари, спогади та ДНК танцівника — це лише матеріал для втілення авторського задуму. Поступово МакГрегор перетнув у своїй творчості кордони тіла та додав елементи з різних наукових знань. Вперше в історії балету, вчені-генетики розшифрували геном МакГрегора, а він втілив ці напрацювання у своїй виставі.
 
Наукову лінію підтримує і електронна музика від Jlin (Джейлин), яка створила новий музичний напрямок у жанрі футворк. Ще одна унікальна особливість балету «Автобіографія» — це те, що він створений з 23 епізодів та постійно оновлюється, щоразу по-новому розкриваючи творче рішення перед глядачами.