Опера Шоу – Аріна Домскі

16 жовтня 2018, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Шоу, яке ламає стереотипи про класичну музику. Володар міжнародної премії в галузі мистецтва Dubai Diafa Awards 2018.
 
Оригінальне театральне шоу, яке не має аналогів у світі. Всі уявлення супроводжується світловим художнім оформленням, відео інсталяціями, реквізитом, театралізованими постановками. Однією з головних особливостей програми є оригінальний репертуар, який докорінно відрізняється від музичних композицій інших відомих представників жанру classical crossover.
 
Аріна Домскі - сопрано з консерваторською освітою і оригінальним сценічним іміджем. Перший сингл "Ti Amero" потрапляє в ротацію британського музичного каналу CMTV і знайомить європейського глядача з творчістю співачки. Аріна Домскі відвідує з гастролями Німеччину, Іспанію, Люксембург, Туреччину, Казахстан, Китай і Дубай.
 
Вона стає першою європейською артисткою, яка виконала гімн VIII Beijing International Film Festival. У 2015 році Аріна Домскі стає головною героїнею церемонії відкриття фестивалю в третьому за величиною (після Пекіна і Шанхая) китайському місті Гуанчжоу. Грандіозне відкриття відбулося на "Haixinsha Агепа" на якій в 2010 році проходили Азіатські Ігри.
 
Сама церемонія відкриття транслювалася по національному телебаченню Китаю CCTV. 2016 році співачка знову відвідала Піднебесну з гастролями, де виступила на "Guangzhou International Sports Arena". Саме з цього майданчика в 2015 році почала своє китайське турне американська зірка Кеті Перрі. Протягом трьох днів виступ української співачки відвідало близько 54 000 тисяч чоловік. Шоу транслювалося по телебаченню Китаю. Аріна так само стала першою українською артисткою, яка виступила на "Guangzhou International Sports Arena".
 
У 2017 Аріна Домскі своїм виступом відкриває річний міжнародний економічний форум Давос - Далянь. Виступає на відкритті BRICS International Film, антитерористичному форумі в Пекіні і зимовому фестивалі "Ice Lantern" в Харбіні.
 
А в січні 2018 "Opera Show" Аріни Домскі було удостоєно арабської міжнародної премії в галузі мистецтва Dubai "DIAFA Awards". За популяризацію класичної музики в сучасному світі. "Opera Show" Аріни Домскі - це перетин традицій і епох!
 
Поціновувачі хорошої музики і любителі якісних шоу будуть вражені сильним оперним вокалом, оригінальними костюмами, дивовижною сценографією, видеоисталляциями, світловим шоу і безсмертної музикою!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Опера Шоу – Аріна Домскі відбудеться 16 жовтня 2018, 19:00, вівторок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+