Інформація щодо обмеження масових заходів!

Київський театр «Тисячоліття». Вистава "Анна Кареніна"

18 квітня 2020, 18:00, субота
Перейти до вибору квитків
Інформація уточнюється
Тривалість
02:30
З антрактом
16+
Російською мовою

Про подію

Київський театр «Тисячоліття» Прем'єра !!!
 
АННА КАРЕНІНА (за мотивами роману Л. М. Толстого "Анна Кареніна")
 
Тривалість: 2 год 30м (з антрактом)
 
Жанр: експериментальна драма
 
 
Чули, що недавно сталося в київському метро в годину пік на станції Льва Толстого? Горожанка Анна К. раптом посковзнулася і ... Страшно сказати! А ви знаєте цю Анну? Навіть якщо ви знавець класики і тричі перечитували роман, ми запевняємо: ви не знаєте. Та й ми теж не можемо бути впевненими, що досконально вивчили всі закутки душі героїні, яка кинула виклик світському світу заради відчайдушної любові. Легко судити не дивлячись, не бажаючи зрозуміти. Ми починаємо наслідок і представляємо складу злочину: Чоловік. Дружина. Публічність. Зрада. Коханець. Домоклов меч громадського осуду завис над зголоднілий за ніжністю жінкою. Чи винна чи ні? Ні ми, ні Анна не знаємо відповіді на це питання. Запрошуємо Глядача зайняти крісло Судді або Учасника.
 
Вистава - учасник проекту "Експериментальна сцена", де ролі виконують як професіонали (п), так і аматори (а), які навчаються в нашій театральній студії.
 
Ролі виконують:
Анна Кареніна - Наталя Шилова (п)
Сергій Каренін - Артем Барвінок / Антон Бондар (а)
Стіва Облонский - Володимир Бурковський (п)
Доллі Облонських - Марина Рубльова / Анастасія Руденко (а)
Кити Щербацкая - Юлія Орленко (а)
Графиня Вронська - Олена Несміян (п)
Олексій Вронський - Борис Станіславський (а)
Бетсі Тверська - Анна Гарник (п)
 
Режисер - Наталя Волчек
Композитор - Артем Самойленко
Хореограф - Анна Герус

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Київський театр «Тисячоліття». Вистава "Анна Кареніна" відбудеться 18 квітня 2020, 18:00, субота в Київська Мала Опера. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+