Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Анна Герман "Коли цвітуть сади"

27 серпня 2021, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Анна Герман - це унікальна виконавиця. Її проникливий голос, який часто називали «голос Ангела», репертуар який одразу запам’ятовувався, а також тонкий аристократизм, який став основою всього сценічного образу, зробили її однією з найпопулярніших актрис свого часу.
 
В її голосі звучить ЕПОХА. Таких співачок дуже небагато, але вони є, бути серед них КОЖНІЙ з них велика честь: Лідія Русланова, Клавдія Шульженко, Едіт Піаф, Майа Кристалинская, Анна Герман ...
 
««Надежда», «Когда цвели сады», «Нежность»,  «Эхо любви», «А он мне нравится»,«Гори, гори, моя звезда»... прозвучать в театральному дивертисмент для тих, хто цінує справжню душу пісень репертуару Анни Герман. А їх незвичайне виконання співачкою з Одеси Владиславою Вдовиченко змусять повірити в те, що вічне не повинно нас залишати.
 
Доля самої Владислави Вдовиченко майже містичним чином зв'язалася з легендарної Анною Герман. Відкриваючи завісу, тільки скажемо, що чоловік Анни Герман Збігнєв Тухольский подарував бурштинову брошь (реліквію сім'ї Анни Герман) Владиславі Вдовиченко - співачці, яка продовжує традиції Анни Герман. У серіалі «Анна Герман. Таємниця білого ангела »за кадром гри польської актриси Йоанни Моро Владислава Вдовиченко заспівала 7 пісень з репертуару Анни Герман a cappella.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Анна Герман "Коли цвітуть сади" відбудеться 27 серпня 2021, 19:00, п’ятниця в Київський будинок Архітектора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+