Інформація щодо обмеження масових заходів!

Angry Bird и НОВЫЙ ГОД (13.00)

30 грудня 2016, 13:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію


Театрализованный новогодний шоу-спектакль
«Angry Bird и новый год»


Скоро Новый год!!! В самый канун этого самого ожидаемого праздника мы предлагаем вам отправиться в сказочное новогоднее интерактивное шоу-представление для детей и взрослых. Во время путешествия зрители вместе с символом уходящего года Манки отравятся в путешествие по разным сказочным странам. Их цель - завершить добрые дела в уходящем году и передать эстафету символа года, представителю птичьего совета, птичке по имени Рэд. Во время спектакля дети смогут встретиться с губкой Бобом, миньёнчиком Кевином, зеброй Марти и робокаром Поли, а также с другими известными персонажами, поучаствовать в весёлых играх и  получить призы.
Спектакль для деток от 2-х до 8-ти лет
Всем детям до 5 лет-вход бесплатный, без предоставления отдельного места (на руках у взрослого)
Не забудьте фотоаппарат и хорошее настроение!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Angry Bird и НОВЫЙ ГОД (13.00) відбудеться 30 грудня 2016, 13:00, п’ятниця в Кінопанорама (Великий зал). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+