У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ювілейний концерт Анатолія Лаврінчука

Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

Без пісні та калини немає України……
   
Особливо, якщо ця пісня народжена душею і від душі, то без призів і відзнак стає во істину народною! Тією, що співає народ, котра звучить в серцях багатьох!
       
Якщо говорити про сучасне пісенне мистецтво, то великий творчий вплив на формування нації має Анатолій Лаврінчук – композитор, співак, заслужений артист естрадного мистецтва України. Таких людей ще називають «самородком» або «поцілованим Богом».Близько двохсот вокальних творів, котрі увійшли в репертуар народних та заслужених артистів України : Івана Поповича, Олександра Василенко, Світлани Мирводи, Анатолія Гнатюка, Олени Хижної, Юрія Ракула, циганського гурту «Ромен» та ще багатьох інших виконавців. Поряд з ним на творчій ниві співпрацювали каменярі пісенного слова, поети-піснярі: Вадим Крищенко, Микола Луків, Олександр Мороз, Катерина Вишинська та багато інших. Мелодії творів Анатолія Лаврінчука – це чисті, рідні та душевні, чимось схожі на мелодії народних пісень мотиви.
   
У свій ювілей великий маестро запрошує всіх своїх творчих побратимів на святковий урочистий концерт, котрий відбудеться 17 травня 2020 року о 18:00 в приміщенні великої зали Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського. Це буде дійсно щирий, душевний та наповнений любов’ю до української пісні вечір, де всі вище згадані артисти та багато інших причасних до музичного мистецтва людей будуть дарувати один одному радість спілкування, слова вдячності та звісно ж окриляти піснею себе та всіх у глядацькій залі. Багатьом відомі пісенні шедеври Анатолія Лаврінчука «Мені не спиться нині опівночі», «Файна», «Мати іде», «Фіалки та конвалії», «І нам Бог допоможе», «Доля козака», «Давня пісня», «Ми з тобою, кохана, іще молоді», «Понад лугом» стануть окрасою концерту. Обіцяємо Вам незабутні емоції !!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Ювілейний концерт Анатолія Лаврінчука відбудеться 17 травня 2020, 18:00, неділя в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+