Аліса в країні чудес. Київ

Аліса в країні чудес. Київ

Про подію

- А що це за звуки, ось там? - запитала Аліса, кивнувши на досить затишні зарості якоїсь симпатичної рослинності на краю саду.
- А це чудеса, - байдуже пояснив Чеширський Кіт.
- І що ж вони там роблять? - поцікавилася дівчинка, неминуче червоніючи.
- Як і належить, - Кот позіхнув. - Трапляються ...
 
Вперше в Україні! Всесвітньо відома казка Льюїса Керрола перетворитися в абсолютно нове унікальне льодове шоу «Аліса в країні чудес», в якому візьмуть участь: Ярославна Дегтярьова - фіналістка проекту «Голос. Діти-3 », Лусіне Геворкян (учасниця групи« LOUNA ») і композитор Олексій Галінський.
 
У новій виставі володарі призових місць на міжнародних змаганнях, з'являться на льоду в незабутніх образах: юна і допитлива Аліса, вправний майстер своєї справи Божевільний Капелюшник, елегантний і постійно-зникаючий Чеширський Кіт, веселі і неслухняні ТРП-ЛЯ-ЛЯ і ТРА-ля ЛЯ, торопига Білого кролика, любитель чаювання Березневий Заєць, хуліганка Мишка Соня, холоднокровна Червона Королева, жахлива і страшна Бармоглота. Крім блискучого акторської майстерності, учасники продемонструють акробатичні елементи, потрійні стрибки, обертання і екстремальні підтримки.
 
Глядачів вистави чекають музичні сюрпризи: фіналістка шоу «Голос. Діти-3 »Ярослава Дегтярьова виконає композиції Аліси, а Лусіне Геворкян (група LOUNA) - Червоної Королеви, композитор Олексій Галінський перетворитися в Божевільного Капелюшника.
 
Створена автором зачаровує музика, повністю занурить глядача в подорож по казковій чудовій країні.
 
Новітні технології спецефектів у вигляді магічних світлових проекцій, відеоінсталяцій, барвистих декорацій, клубів диму додадуть шоу неймовірну фантастичну реальність.
 
У Льодовому палаці дорослі і діти разом з героями вистави відправляться на допомогу Алісі і її друзям, щоб не дати Червоної Королеві і жахливого Бармоглоту захопити країну чудес!
 
Тривалість вистави: 1 год. 40 хв., Включаючи антракт 20 хв.
Питання? Відповідь!
+