Інформація щодо обмеження масових заходів!

Аліса в Країні Чудес на льоду

4 січня 2019, 11:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

- А що це за звуки, ось там? - запитала Аліса, кивнувши на досить затишні зарості якоїсь симпатичної рослинності на краю саду.
- А це чудеса, - байдуже пояснив Чеширський Кіт.
- І що ж вони там роблять? - поцікавилася дівчинка, неминуче червоніючи.
- Як і належить, - Кот позіхнув. - Трапляються ...
 
Вперше в Україні! Всесвітньо відома казка Льюїса Керрола перетворитися в абсолютно нове унікальне льодове шоу «Аліса в країні чудес», в якому візьмуть участь: Ярославна Дегтярьова - фіналістка проекту «Голос. Діти-3 », Лусіне Геворкян (учасниця групи« LOUNA ») і композитор Олексій Галінський.
 
У новій виставі володарі призових місць на міжнародних змаганнях, з'являться на льоду в незабутніх образах: юна і допитлива Аліса, вправний майстер своєї справи Божевільний Капелюшник, елегантний і постійно-зникаючий Чеширський Кіт, веселі і неслухняні ТРП-ЛЯ-ЛЯ і ТРА-ля ЛЯ, торопига Білого кролика, любитель чаювання Березневий Заєць, хуліганка Мишка Соня, холоднокровна Червона Королева, жахлива і страшна Бармоглота. Крім блискучого акторської майстерності, учасники продемонструють акробатичні елементи, потрійні стрибки, обертання і екстремальні підтримки.
 
Глядачів вистави чекають музичні сюрпризи: фіналістка шоу «Голос. Діти-3 »Ярослава Дегтярьова виконає композиції Аліси, а Лусіне Геворкян (група LOUNA) - Червоної Королеви, композитор Олексій Галінський перетворитися в Божевільного Капелюшника.
 
Створена автором зачаровує музика, повністю занурить глядача в подорож по казковій чудовій країні.
 
Новітні технології спецефектів у вигляді магічних світлових проекцій, відеоінсталяцій, барвистих декорацій, клубів диму додадуть шоу неймовірну фантастичну реальність.
 
У Льодовому палаці дорослі і діти разом з героями вистави відправляться на допомогу Алісі і її друзям, щоб не дати Червоної Королеві і жахливого Бармоглоту захопити країну чудес!
 
Тривалість вистави: 1 год. 40 хв., Включаючи антракт 20 хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Аліса в Країні Чудес на льоду відбудеться 4 січня 2019, 11:00, п’ятниця в Палац спорту. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+