Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Alai Oli

Відміна заходу
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ALAI OLI ЇДУТЬ ДО КИЄВА З ВЕЛИКИМ СОЛЬНИМ КОНЦЕРТОМ
Є гурти, в ДНК яких закладено нести добро. Один із них – Alai Oli. Назву гурту учасники взяли з казки вокалістки Ольги Маркес «Железный лев», і, згідно сюжету, вона означає «нести позитив». Пройшовши шлях від реґґі до інді-лірики, гурт зібрав чималий каталог пісень. Але всі вони, незалежно від стилю, здатні розділити радість із слухачами, коли їм добре, та втішити, коли їх охоплює сум. Київські прихильники зможуть ще раз у цьому переконатися вже цього літа.
 
ДАТА ТА МІСЦЕ: 19 ЧЕРВНЯ, ЮБК
Приблизно у цей же час гурт записує перше демо – «Бог есть любовь». Перший альбом «Да, бро?» вийшов ще в 2007 році, але лише з приходом у 2009 році до гурту трубача з класичною освітою Іллі Флюгельтауба гурт знайшов своє знакове звучання. А з виходом платівки Satta Massagana колектив відійшов від стилю реґґі та почав розвивати свій новий стиль – «Співати щоразу про те, як усе добре, коли тебе мучать сумніви, все важче», каже Ольга. Найсвіжіший реліз гурту – міні-альбом «Сад Прнцсс» (він же «Sad Princess») вийшов у 2019 році та, як каже сам гурт, розповідає про стан, «коли повертаєшся зі сну в реальність».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Alai Oli відбудеться 19 червня 2021, 20:00, субота в ПБК (Південний берег) о. Труханів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+